جشن تولد
جشن تولد
مارس 9, 2019
برگزاری میهمانی
برگزاری میهمانی
مارس 9, 2019
برگزاری نامزدی

  برگزاری مراسم نامزدی

  جشن نامزدی جشنی است که پس از نامزد شدن برای اعلام نامزدی و آشنا شدن با اقوام یکدیگر برگزار می‌شود. معمولاً بعد از مراسم بله برون مراسم جشن نامزدی برگزار می شود. امروزه بعضی از خانواده‌ها مایل هستند که پیوند دختر و پسرشان را با برگزاری جشن نامزدی به شکل رسمی‌تری اعلام کنند.مراسم جشن نامزدی می توناد بعنوان یک مهمانی کوچک تا یک مراسم باشکوه برگزار شود.
  برگزاری مجالس نامزدی یکی از جذاب ترین مراسمی که برای زوج های تازه برگزار می شود.
  یکی از پر کاربردترین مواردی که در بسیاری از جشن های نامزدی مورد استفاده قرار می گیرد، اهدا گیفت به میهمانان حاضر در جشن می باشد. زوجین می توانند یکی از عکس های دو نفره خود را به صورت پازلی سفارش دهند و از میهمانانی که در جشن نامزدیتان شرکت کرده اند، بخواهید ضمن یادداشت یک جمله ی خاطره انگیز بر پشت هر یک از قطعات پازل، در تکمیل تابلوی عکس به شما کمک کنند.
  گروه تشریفات مجالس عروسی لاریسا کلیه خدمات مربوط تشریفات مراسم عروسی و تجهیزات سرمایش و گرمایش ارائه می دهد.
  آداب و رسوم جشن نامزدی
  این آداب و رسوم در تشریفات شامل مواردی نظیر میزبانی تشریفات جشن نامزدی، تاریخ برگزاری تشریفات جشن نامزدی، بودجه مراسم جشن نامزدی، مکان برگزاری تشریفات جشن نامزدی و تزیینات جشن نامزدی می شود.
  مکان مراسم نامزدی
  محل برگزاری مراسم نامزدی از عوامل تاثیرگذار بر بودجه در نظر گرفته شده برای این امر است. خانه، باغ، تالار و پارکینگ از گزینه هایی هستند که می توان در آن مراسم را برپا نمود. ما به افرادی که به دنبال برگزاری مراسم نامزدی مفصلی هستند، پیشنهاد می کنیم از یک تیم تشریفات و خدمات مجالس و عروسی کمک بگیرند تا زحمات و هزینه های صرف شده برای این کار بهتر و بیشتر جلوه کند. تشریفات مجالس می توانند از گل آرایی، پذیرایی، چیدمان ظروف، تهیه میوه، کترینگ، جایگاه عروس و داماد، موزیک مجلس، تهیه کارت دعوت، فیلمبرداری، نورپردازی و... کمک کند.
  گیفت مراسم نامزدی
  انتخاب مدل گیفت نامزدی یکی از مهمترین انتخاب برای عروس است. به تازگی مرسوم شده است که در مراسم نامزدی عروس و داماد یک هدیه به میهمانان حاضر در جشن می دهند، میهمانان این گیفت را بعنوان یادگاری نگهداری می کنند، بر این اساس زیبایی و جذابیت گیفت عروسی از اهمیت خاصی برخوردار است. ایده دیگری برای گیفت نامزدی می تواند شیشه های کوچکی باشد که درون آنها گیاه های طبیعی، دانه های نقل و حتی می توان عکس های دونفره خود را درون این گیفت ها قرار دهند.